Menu
U bevindt zich hier:
 Jos-de-Vries_De-Vries.jpg

 

 

Jos de Vries
directeur
jos.de.vries@constructiebedrijfdevries.nl

 Geert-Brouwers_De-Vries.jpg

 

 

Geert Brouwers
projectmanager
Constructie

geert.brouwers@constructiebedrijfdevries.nl

 Martijn-Kanters_De-Vries.jpg

 

 

Martijn Kanters
projectmanager
Constructie & Lasertechniek

martijn.kanters@constructiebedrijfdevries.nl

 Rob-Kats_De-Vries.jpg

 

 

Rob Kats
projectmanager 
Constructie

rob.kats@constructiebedrijfdevries.nl

 Rico-van-Roekel_De-Vries.jpg

 

 

Rico van Roekel
projectmanager 
 Lasertechniek

rico.van.roekel@constructiebedrijfdevries.nl


Rob-de-Vries_De-Vries.jpg

 

 

Rob de Vries
werkvoorbereider Lasertechniek

rob.de.vries@constructiebedrijfdevries.nl


team-De-Vries_niet-compleet.jpg



En hiernaast een glimp
van enkele van onze andere medewerkers
die graag uw producten maken
en/of u te woord staan.

Onze diensten

De Vries Lasertechniek is sinds jaar en dag een professionele speler op het gebied van buislasersnijden en plaatlasersnijden. We zijn een kwalitatieve leverancier van eindproducten en halffabricaten. Onze lasersnijmachines behalen een zeer hoge snelheid bij het snijden van buis-, koker -en plaatmateriaal. Een no-nonsense bedrijf dat de nieuwste technieken combineert met ambachtelijk vakmanschap. Dat resulteert in hoogwaardige producten met een unieke precisie. Producten waar je op kunt vertrouwen.

We zijn EN 1090-1, ISO 9001 en VCA gecertificeerd en lid van de Metaalunie.

 

 

Heeft u een vraag?

Wij bellen u terug.